Content Creator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
INDIGO MENTAL CLUB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 8. 2024

Szukamy Content Creatora! Praca stacjonarna, pełen etat w centrum Warszawy. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kont osobistych.Jeśli czujesz, że poniższe zdania idealnie Cię opisują:☀ Kocham media społecznościowe i uwielbiam tworzyć angażujące treści – posty, rolki, stories na wszystkie platformy. Spędzam dużo czasu na social mediach i potrafię tworzyć własny content inspirowany tym, co oglądam.☀ Znam aktualne trendy w mediach społecznościowych i potrafię je wykorzystywać w swojej pracy, regularnie śledzę zagraniczne konta.☀ Mam opanowaną umiejętność szybkiego montażu.... to istnieje duża szansa, że to właśnie Ciebie szukamy! ?

Obowiązki

  • Tworzenie scenariuszy, nagrywanie i montaż treści na social media oraz YouTube
  • Tworzenie i publikacja postów oraz stories.
  • Kontakt z klientami i interakcja z obserwującymi.
  • Tłumaczenie i adaptacja treści na język angielski.
  • Analiza platform, opracowywanie strategii komunikacyjnych, moderacja treści.
  • Współpraca z innymi działami w realizacji strategii sprzedażowych i marketingowych.
  • Analiza konkurencji, raportowanie wyników, budowanie wizerunku marki i personal brandingu.
  • Przygotowywanie treści na strony internetowe, blogi

Wymagania

  • Dobre zrozumienie mediów społecznościowych, w tym dysponować podstawową wiedzą marketingową i posiadać doświadczenie w prowadzeniu kont
  • Znajomość psychologii odbiorców treści
  • Zapoznawanie się z treściami umieszczanymi na mediach społecznościowych i wyciąganie wniosków z ich przekazów,
  • Umiejętność szybkiego i jakościowego montażu
  • Duże kompetencje w obszarze copywritingu i poprawność językowa
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie.
  • Status studenta

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze stacjonarnie w centrum Warszawy.
  • Możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.
  • Przyjazną i wspierającą atmosferę w zespole.

  • Wyślij swoje CV, portfolio oraz listę reelsów i YouTuberów, których uważasz za świetnych, i których styl uważasz że musimy naśladować

  • Praca Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567