Cieśla- Zbrojarz
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Infrapave Sp. z o.o.
23. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

Polska firma budowlana poszukuje do współpracy CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ ZBROJARZY

Obowiązki:

Wykonywanie prac ciesielsko- zbrojeniowo- betoniarskich.

Inne prace przy budowie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach ciesielsko-zbrojeniowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół - część z nich jest z nami od samego początku działalności, co wskazuje na właściwe podejście do współpracy i rzetelność pracodawcy. Zapewniamy ciągłość pracy na kolejnych budowach.
  • Umowę o pracę/zlecenie/kontrakt B2B,
  • Możliwość szybkiego awansu,
  • Atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy,
  • Auto służbowe oraz inne niezbędne narzędzia do pracy.

O nas

Infrapave Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku budownictwa drogowego. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii, a nasz sprzęt należy do najnowszej generacji maszyn. Szczycimy się obecnością na 70% kontraktów budowlanych dróg ekspresowych i autostrad w Polsce.