Cieśla szalunkowy.Niemcy, Bawaria – prefabrykacja
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
firma
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Halo CIEŚLA – szukamy Cię. Brakuje nam Twojej fachowości.
Chciałbyś wyjechać do Niemiec?
Będziesz miał dach nad głową – praca w zakładzie prefabrykacji.
Zapraszamy do kontaktu – 502 267 530 + WhatsApp
Znajdziesz także na WhatsApp, pisz o treści „cieśla pref Niemcy”.
Praca w Niemczech: 92360 Mühlhausen (w dół 130 km do Monachium / ok. Norymbergii).
Potrzebujemy osób od zaraz.
Proponowana stawka: od 16 do 20 euro brutto/h (zależy od znajomości rysunku i doświadczenia.
Najlepiej umówić się na rozmowę z szefem i dogadać się.
Zakres obowiązków: montaz/demontaż szalunków, zalewanie form betonem, głównie prefabrykaty ścian.
Ze strony firmy oferujemy:
stałą współpracę na podstawie legalnego zatrudnienia na umowę + darmowa wyposażona kwatera (2 os. pokoje) + odzież + narzędzia + premie + zaliczki.
Dojazd we własnym zakresie.
Nie czekaj, nie ma czasu, czas zarabiać – czekamy właśnie na CIEBIE.
Chętnych proszę o przesłanie CV lub krótkiej notatki na temat swojego doświadczenia na @ lub kontakt pod nr.tel. 502 267 530 (WhatsApp/Viber) lub 533 026 236.
Jeśli nie odbieram wyślij sms o treści „cieśla pref Niemcy” – oddzwonimy.
Biuro czynne do 16, po 16 TYLKO sms.
KRAZ: 13 471

  • Praca Kielce
  • Cieśla Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889