Cieśla szalunkowy/Zbrojarz – praca Niemcy.
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Polska firma branży budowlanej działa na polskim i zagranicznym rynku. Firma specjalizuje się na robotach budowlanych w stanie surowym. Zatrudni pracowników na stanowisko:

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Wiesbaden, Mainz.

Inwestycji: obiekty mieszkaniowe: domy wielorodzinne i biurowce.

Stawka od 12 euro netto/h i do ustalenia z kierownikiem w rozmowie telefonicznej według doświadczenia.

Na czym polega praca:

  • prace szalunkowe na systemach (DOKA, PERI, MEVA, HARSCO) - ściany i stropy,
  • prace zbrojarskie (wiązanie cęgami),

WYMAGANIA:

Jakie mamy wymagania:

  • samodzielność i doświadczenie w pracach budowlanych,

    brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m,
  • mile widziane czytanie rysunków technicznych.

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • polska umowa na cały etat,
  • ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne,
  • opłacone mieszkanie i pierwszy przejazd do Niemiec,
  • zwrot za urlop Sok-Bau 14%,
  • dojazdy do pracy w Niemczech,
  • zjazdy do Polski co 4 -5 tygodni na tydzień,
  • pracę po 8-10 godzin dziennie (zależy od sezonu),
  • język niemiecki nie jest wymagany.

Siedziba firmy – Bielsko-Biała.

Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !!

Prosimy o kontakt na 533 026 236 / 502 267 530

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567