Cieśla dachowy/ dekarz- brygady Austria
  • Prószków
Prószków, Prószków, Opolskie, Polska
Carpediem Poland Sp. z o.o
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

miejsce pracy: Austria, 4063 Hörsching
Praca od 30.09.2024 -do końca roku i kontynuacja w 2025
Zakres obowiązków
• prace na wysokościach
Oczekujemy
• wymagana znajomość j. niemieckiego u min. 1 osoby oraz doświadczenie i samodzielność,
• prawo jazdy + własny samochód na dojazdy na miejscu - dot. brygady.
Oferujemy
• austriackie warunki zatrudnienia - umowa o pracę
wynagrodzenie od 2600€ netto miesięcznie
zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę,
13+14 pensja,
dodatek 50% do nadgodzin
KRAZ 4726
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Baupersonal ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Baupersonal ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

  • Praca Prószków
  • Cieśla Prószków
  • Dekarz Prószków
  • Prószków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291