Business Support Assistant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Green Genius sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa elektronicznego obiegu dokumentów finansowych;
  • Wprowadzanie przelewów w systemach online banking dla naszych kontrahentów w oparciu o zatwierdzony plan płatności;
  • Przygotowanie analiz i zestawień;
  • Kontakt z zewnętrznym biurem księgowym - bieżące wyjaśnianie problemów i wątpliwości;
  • Bieżąca obsługa procesów administracyjnych w biurze (w tym w szczególności: obsługa korespondencji przychodzącej/ wychodzącej, organizacja podróży służbowych, obsługa floty samochodowej, zarządzanie śrdkami trwałymi, archiwizacja dokumentów);
  • Efektywna komunikacja z klientem wewnętrznym oraz podmiotami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:
  • Umiejętność pracy z liczbami, analizowanie ich, szybkość znajdowania powiązania i wyłapywania ewentualnych błędów
  • Efektywne organizowanie swoich zadań;
  • Odpowiedzialność i terminowość;
  • Biegłość władania językiem polskim i angielskim (wymagany poziom co najmniej B2);
  • Ważne prawo jazdy kategorii B i aktywnie z tego prawa korzysta;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy analitycznej lub/ i obsługą operacji bankowych;
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office - bardzo dobra znajomość EXCEL;
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
  • Brak barier w zadawaniu pytań – nikt nie wie wszystkiego…

OFERUJEMY:
  • Prace z kreatywnym, młodym zespołem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w firmie, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania;
  • Totalny brak nudy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, lekcje języka angielskiego;
  • Przyjazne i wygodne biuro w centrum miasta.