Business Development Manager (usługi HR)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SALES HR
26. 9. 2024

Naszym klientem jest prywatna placówka medyczna, przyjmująca około 1000 pacjentów miesięcznie

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie codzienną działalnością placówki medycznej, w tym nadzór nad personelem oraz koordynacja pracy zespołów medycznych i administracyjnych
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz efektywne gospodarowanie zasobami placówki
  • Dbanie o jakość świadczonych usług oraz satysfakcję pacjentów
  • Optymalizacja procesów operacyjnych oraz wprowadzanie usprawnień organizacyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur medycznych i prawnych
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju placówki ( w tym aktywne działania marketingowe)

Poszukiwane kompetencje

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sektorze medycznym
  • Znajomość przepisów prawa dotyczących działalności placówek medycznych
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz rozwijania talentów
  • Zorientowanie na pacjenta i dbałość o najwyższe standardy obsługi
  • Znajomość narzędzi do zarządzania placówkami medycznymi oraz systemów informatycznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o podstawę (B2B) - otwartość na oczekiwania finansowe
  • System premiowy uzależniony od wyników placówki
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu specjalistów
  • Standardowe godziny pracy od poniedziałku do piątku

  • Praca Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Organizator usług Kraków
  • Manager Kraków
  • Technik usług fryzjerskich Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836