Business Development Manager
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
HALFING & PETERSEN
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która realizuje projekty m.in. w branży kompozytów.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój strategii sprzedażowej;
  • Identyfikacja potencjalnych klientów I partnerów biznesowych;
  • Raportowanie kluczowych wskaźników;
  • Aktywna współpraca z innymi zespołami, aby dostosować produkty do potrzeb rynkowych;
  • Budowanie I utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych;
  • Tworzenie I rozwijanie Planów Biznesowych dla wybranych rynków.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne I negocjacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627