Business Development Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Smart-HR
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój sprzedaży rozwiązań firmy na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego,
  • Pozyskiwanie nowych klientów w kanale tradycyjnym i inwestycyjnym,
  • Dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji z klientami,
  • Współtworzenie planów sprzedaży oraz ich realizacja,
  • Udoskonalanie swojego warsztatu pracy poprzez uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach (w tym produktowych),
  • Dbanie i tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy,
  • Rozwijanie polityki produktowej firmy oraz monitorowanie rynku,
  • Sporządzanie raportów i analiz.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży w sektorze B2B,
  • Znajomość branży teletechnicznej, co będzie dodatkowym atutem,
  • Praktycznej znajomości technik negocjacyjnych i sprzedażowych,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Orientacji na realizację celów,
  • Samodzielności i komunikatywności, umiejętności współpracy z zespołem,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Znajomości pakietu MsOffice.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii miesięcznej uzależnionej od wyników sprzedaży,
  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • Pracę w zespole złożonym z profesjonalistów nastawionych na realizację działań,
  • Pozytywną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie.

Wymagania

Dla naszego Klienta – jednego z liderów w branży stalowej na rynku polskim i europejskim, poszukujemy kandydata na stanowisko:

  • Praca Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567