Business Development Manager
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Conversion Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Szukasz pracy w sprzedaży B2B, która jest realizowana w nowoczesny sposób?

Mamy coś dla Ciebie. Szukamy osób na stanowisko:

Wdrażamy do firm narzędzia Google i realizujemy procesy analizy danych.

Szybko się rozwijamy między innymi dzięki dobrze zaplanowanemu procesowi sprzedaży oraz przemyślanym działaniom marketingowym. Rozwijamy się w oparciu o wiedzę z podcastów Nowoczesna Sprzedaż i Marketing oraz Business Marketer. Sprzedajemy w modelu doradczym. Mamy coraz więcej leadów i planujemy działania na kolejnych rynkach.

Dlatego teraz poszukujemy Business Development Managera, który / która dołączy do naszego działu sprzedażowo-marketingowego.

Gdy dołączysz do naszego teamu zapewnisz sobie gigantyczny rozwój w obszarze sprzedaży B2B.

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?

W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Brak aktywnych działań prospectingowych. Bazami i kolejkami prospectingowymi zajmuje się u nas Business Development Coordinator. Ty będziesz dostawała / dostawał leady, które faktycznie będą zainteresowane rozmową.
  • Kwalifikacja leadów na podstawie zaplanowanego scenariusza
  • Prowadzenie procesu sprzedaży (od kwalifikacji leada do podpisania umowy). Są tutaj działania takie jak przeprowadzanie razem z managerem działu analitycznego warsztatów z Klientem, opracowywanie oferty, edukacja Klienta z naszego podejścia, negocjacje zapisów umowy). Celujemy w to, żeby rocznie osoba na tym stanowisku podpisywała 20 umów (sprzedaży).
  • Praca na leadach przychodzących
  • Otrzymasz 3 konkretne KPI do osiągnięcia w każdym kwartale
  • Gdy dołączysz do naszego zespołu zagwarantujesz sobie szybki rozwój w obszarze nowoczesnej sprzedaży (liczne szkolenia, coaching, roadmapa rozwojowa), będziesz korzystała / korzystał ze świetnie zaprojektowanego procesu sprzedaży, który jest stale udoskonalany. I co najważniejsze będziesz sprzedawała / sprzedawał w modelu doradczym.

Co musisz umieć?

Na to stanowisko szukamy osób, które mają już doświadczenie w sprzedaży B2B (przynajmniej 1-2 lata). Optymalnie jakby to było doświadczenie w branży IT / technicznej. Pracujemy na średniej długości procesach sprzedażowych (około 2 miesiące), które składają się z wielu kroków.

Na pewno szukamy osoby, która:

1. Jest dyspozycyjna w dni robocze w godzinach 9-17

2. Będzie chciała pracować w trybie hybrydowym albo w 100% zdalnie

3. Zna język angielski w mowie i piśmie na poziomie co najmniej C1 (działamy na rynkach zagranicznych)

4. Ma doświadczenie w sprzedaży B2B (1-2 lata)

5. Lubi się uczyć i stale rozwijać

6. Dobrze czuje się w sprzedaży zdalnej (bardzo rzadko jeździmy do Klientów)

7. Odnajduje się w sprzedaży doradczej, gdzie trzeba dobrze znać swoją usługę i potrafić odpowiedzieć na pytania Klienta właśnie z zakresu tej usługi

8. Jest dobrym rozmówcą—uważnie słucha i empatyzuje z tym co mówią Klienci

9. Chce pracować w ułożonym procesie sprzedaży

10. Potrafi prowadzić rozmowy z osobami na stanowiskach managerskich i dyrektorskich

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie miesięczne 10.000 - 12.000 PLN netto B2B + premia (do 6.000 PLN netto)
  • Forma zatrudnienia: B2B
  • Stabilność i pewność zatrudnienia w firmie o dobrej pozycji na rynku i która szybko się rozwija
  • Gigantyczny rozwój w obszarze nowoczesnej sprzedaży (coaching bardziej doświadczonej osoby, roadmapa rozwojowa, szkolenia)
  • Firma z ułożoną strategią sprzedaży (wypracowane wartości, buyer persony, procesy)
  • Praca tylko w dni robocze (poniedziałek-piątek). Nie pracujemy w weekendy.
  • Kartę sportową
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • Spotify Premium
  • Regularne lunche firmowe

Jak możesz dowiedzieć się więcej o nas oraz o pracy z nami?

Jeżeli masz wątpliwości, czy to, co robimy jest dla Ciebie albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej - napisz maila na dolaczdo@conversion.pl

Jak zostać częścią naszego zespołu?

Jest to bardzo proste. Wystarczy, że za pomocą przycisku "Aplikuj" wyślesz swoje CV. Jeżeli Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na rozmowę. Cały proces składa się z co najmniej 2 rozmów i testu językowego.

Dlaczego pokochasz pracę w Growcode, gdy już do nas dołączysz?

Tutaj stawiamy na rozwój

Już od pierwszego dnia pracy u nas otrzymasz roadmapę rozwojową naszpikowaną konkretami. Będzie w niej lista książek, szkoleń wewnętrznych, szkoleń zewnętrznych, podcastów, na której będziemy pracowali. Dzięki temu każdego miesiąca będziesz uczyła się (bądź uczył) nowych rzeczy. Twoje postępy będziesz omawiać na

cotygodniowych spotkaniach one-on-one ze swoim przełożonym (są one nastawione na rozwój a nie na roztrząsanie rzeczy, które nie poszły idealnie)

Sprzęt Apple wraz ze wszystkimi peryferiami

Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy.

Pracujesz w płaskiej strukturze bez korporacyjnego zacięcia

W naszej firmie pracuje kilkadziesiąt osób. Podejmujemy szybkie decyzje i masz realny wpływ na wewnętrzne procesy. Jeżeli obserwujesz, że coś nie działa efektywnie—na spotkaniu One-on-One (które odbywają się co tydzień) rozmawiasz o tym ze swoim przełożonym i w kolejnym tygodniu zmieniacie wadliwy proces. U nas nie będziesz zdarzała się (lub zderzał się) ze ścianą oraz ze stwierdzeniami, że “tak to robimy tutaj od lat, więc tak być musi”.

Słuchasz Spotify Premium

Chyba każdy lubi muzykę, a nie ma nic lepszego niż ulubione kawałki w wysokiej jakości, które uprzyjemniają godziny spędzone w pracy. Dlatego otrzymasz dostęp do Spotify Premium i będziesz mógł słuchać i pobierać legalnie swoją ulubioną muzykę na komputer i urządzenia przenośne. Oczywiście nie tylko w pracy :)

Nie czekaj, tylko aplikuj już teraz — wyślij swoje CV!

  • Praca Białystok
  • Business Development Manager Białystok
  • Manager Białystok
  • Product manager Białystok
  • HR Manager Białystok
  • Content Manager Białystok
  • Account manager Białystok
  • Project Manager Białystok
  • Key Account Manager Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889