BRZESZCZE/OKOLICE OŚWIĘCIMIA - TECHNIK FARMACEUTYCZNY
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, małopolskie, Polska
Praca.farmacja.pl
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

APTEKA BĄDŹ ZDRÓW - BRZESZCZE k/Oświęcimia

Sieć BĄDŹ ZDRÓW, to apteki o ponad 28-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym. Nawiążemy współpracę z najlepszymi farmaceutami, dla których praca w aptece to chęć rozwoju zawodowego i firmy poprzez praktyczne zastosowanie swojej specjalistycznej wiedzy, doświadczeń oraz chęci poszerzania kompetencji.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i reprezentowanych kompetencji zawodowych na stanowisku technika farmacji,

- dodatkowy system premiowy miesięczny oraz kwartalny,

- pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne rabaty pracownicze dla Ciebie i najbliższej rodziny,

- możliwość dodatkowej pracy w innych aptekach sieci,

- szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe: online, odbywające się w miejscu pracy oraz wyjazdowe,

- integracja i świętowanie, dni ważnych dla Ciebie i firmy,

- pracę w przyjaznej atmosferze w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy poprzez własny wkład w podnoszenie kompetencji własnych i zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie  CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych celem rekrutacji.