Brygadzista z językiem niemieckim praca Niemcy fabryka knedl
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Pegamos RE
4. 10. 2024

Lokalizacja: 92318 Neumarkt in der Oberpfalz, Niemcy (Bawaria)
*Obowiązki:
•⁠ ⁠Zarządzanie zespołem 7-14 pracowników pakujących knedle w fabryce
•⁠ ⁠Tworzenie planów zmian w ścisłej współpracy z innymi brygadzistami oraz koordynatorem projektu
•⁠ ⁠Bycie pierwszym punktem kontaktu dla pracowników
•⁠ ⁠Współpraca z niemieckojęzycznymi operatorami maszyn
•⁠ ⁠Wsparcie zespołu na linii produkcyjnej
•⁠ ⁠Nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości
•⁠ ⁠Przygotowywanie raportów z produkcji
*Wymagania:
•⁠ ⁠Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
•⁠ ⁠Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•⁠ ⁠Podstawowa znajomość obsługi komputera (e-mail)
•⁠ ⁠Prawo jazdy kat. B
*Oferujemy:
•⁠ ⁠Wynagrodzenie w okresie próbnym (3 miesiące) 13,50 €/h brutto, po okresie próbnym 14,00 €/h
•⁠ ⁠Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Jeśli posiadasz umiejętności zarządzania ludźmi i znasz język niemiecki, a do tego jesteś gotowy na nowe wyzwania – dołącz do nas! Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku. Wyślij swoje CV już dziś!

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388