Brygadzista/Technik budowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z projektem i harmonogramemKontrola jakości i terminowości wykonywanych pracZarządzanie zespołem pracowników i koordynacja działań podwykonawcówWeryfikacja i zatwierdzanie dostaw materiałów budowlanychProsta obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji budowlanej i raportowanie postępów prac

Wymagania stanowiska

Obsługa narzędzi budowlanych i elektronarzędzi,Zdolności manualne,Znajomość rysunku technicznegoUmiejętność pracy w zespole,Gotowość do pracy w delegacji i dostosowanie się do zmieniającychDbanie o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy,Prawo jazdy kat. B.Mile widziane:Umiejętność wspierania i kierowania zespołem, inicjatywa w działaniu.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,Możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynkupolskim,Zakwaterowanie w trakcie delegacji,Dedykowany samochód dla zespołu,Ubezpieczenie prywatne,Praca na jedną zmianę.

  • Praca Katowice
  • Brygadzista Katowice
  • Technik Katowice
  • Technik odlewnictwa Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Technik elektronik Katowice
  • Technik awionik Katowice
  • Technik kelner Katowice
  • Technik handlowiec Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik weterynarii Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210