Brygadzista produkcji
  • Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34
mazowieckie, Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34, mazowieckie, Polska
Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.
9. 10. 2024

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 25 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi wyzwaniami, które nas czekają poszukujemy pracownika na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

zarządzanie zmianą produkcyjną w zakładzie produkcyjnym w branży tytoniowej, ok. 25-35 pracowników / na zmianie, a w szczególności:

  • organizowanie pracy pracowników produkcyjnych, tworzenie grafiku pracy i rozliczanie ich czasu pracy,
  • zarządzanie i doskonalenie pracy zespołu pracowników produkcyjnych,
  • przeprowadzanie szkoleń personelu oraz wdrażanie nowych pracowników,
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych i wspieranie zespołu w codziennych zadaniach,
  • realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem przestrzegania zasad BHP, norm jakościowych, terminowości, efektywności oraz obowiązujących w firmie procedur, instrukcji i standardów,
  • egzekwowanie realizacji norm produkcyjnych (KPI),
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami obsługiwanymi przez pracowników produkcji,
  • prowadzenie dokumentacji, raportowanie i analiza wyników produkcyjnych i kluczowych wskaźników wydajności (monitorowanie wydajności linii, strat surowcowych itp.),
  • nadzór nad matrycą kompetencji,
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych procesów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania:

  • minimum 1-3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym w dni robocze,
  • zdolności przywódcze (m.in. delegowanie i rozliczanie zadań, motywowanie, budowanie ducha zespołu),
  • wiedza z zakresu zarządzania produkcją,
  • znajomość zagadnień 5S oraz podstawowa znajomość Lean Manufacturing,
  • determinacja w realizacji celów,
  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • dostępność od zaraz,
  • wiedza techniczna z zakresu pracy maszyn i urządzeń,
  • doświadczenie w pracy z produkcją produktu sypkiego,
  • aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres próbny, następnie umowę o pracę na czas nieokreślony - stabilność zatrudnienia jest dla nas ważna,
  • Podstawę wynagrodzenia i możliwość otrzymania premii - za zaangażowanie, realizowanie wyników podległych pracowników oraz egzekwowanie zasad,
  • Bezpłatny abonament Medicover po okresie próbnym - bo Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!
  • Abonament MultiSport po okresie próbnym - Pracodawca pokrywa 50% kosztów,
  • Bezpłatne dodatkowe ubezpieczenie NNW po okresie próbnym,
  • Dogodna lokalizacja - niedaleko stacji PKP Żerań.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • spotkania integracyjne,
  • opieka stomatologiczna,
  • kawa / herbata,
  • napoje,
  • parking dla pracowników,
  • program rekomendacji pracowników,
  • możliwość uzyskania uprawnień,
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690