Brygadzista - Monter sieci wod-kan
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sowik Łukasz Sowik
16. 11. 2022

Firma SOWIK istnieje od 1983r. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje, świadczy usługi w zakresie budowy zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, melioracyjnych i odwodnieniowych.

Obowiązki

  • Niwelacja układanych sieci niwelatorem optycznym, laserowym,
  • "Czytanie" dokumentacji technicznej – obowiązkowe,
  • Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia,
  • Koordynacja pracy zespołu osób w brygadzie na swoim odcinku prac.

Wymagania

  • Doświadczenie branżowe - min 2 lata
  • Umiejętność wykonywania prac instalacyjnych na armaturze wod-kan
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – obowiązkowe
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Codzienny wyjazd i powrót na bazę
  • Możliwość zakwaterowania
  • Zapewniamy długoterminowe zatrudnienie, stałe comiesięczne zarobki, dobrą stawkę godzinową ustaloną w zależności od umiejętności kandydata
  • terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • ubranie robocze,
  • Premie bryg.

Mile widziane osoby z okolic: Skierniewic, Rawy Mazowieckiej, Tomaszowa Mazowieckiego - praca na terenie woj. łódzkiego i mazowieckiego.