Brygadzista Magazynu Stałe Zatrudnienie U Stabilnego Pracodawcy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zarządzanie personelem i nadzór nad magazynem realizacja KPI praca administracyjna, praca w systemie ERP-SAPT współpraca z innymi działami WYMAGANIA: doświadczenia na podobnym stanowisku dobrej organizacji pracy umiejętności ustalania priorytetów do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców ze znajomością j. polskiego OFERUJEMY: umowę o pracę bezpośrednio stałe zatrudnienie atrakcyjne warunki: podstawa premia dodatki (zależne od kwalifikacji - pytamy o oczekiwania) pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, zniżki na produkty i usługi firmy, karta lanchowa, dodatkowe świadczenia) pracę w godzinach 7-19, 19-7 (praca po 12h - średnio 14 dni pracy w mniesiącu) Miejsce pracy: powiat piaseczyński Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu - 570 318 000. Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Piaseczno
  • Brygadzista Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210