Brygadzista Magazynu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników zgodnie z przepisami i zasadami BHP, PPOŻ, ochrony środowiska, procedurą IATF 16949 oraz innymi wymaganymi w Eaton systemami
  • Nadzór nad przyjęciem, składowaniem i wydaniem surowców, komponentów i wyrobów gotowych z magazynu w celu zapewnienia ciągłości produkcji i terminowości bieżących wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej z zachowaniem przepisów prawa oraz wewnętrznych standardów jakościowych
  • Efektywna organizacja pracy zespołu magazynierów zgodnie z aktualnie obowiązującym podziałem pracy
  • Znakowanie, rozmieszczenie oraz kontrola stanów magazynowych w magazynie w celu optymalnego wykorzystania dostępnej powierzchni magazynowej i uniknięcia rozbieżności
  • Zachowania wewnętrznych standardów oraz zasad FIFO w magazynie

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość systemów magazynowych (Oracle lub inne)
  • Znajomość języka angielskiego min. B1
  • Uprawnienia UDT na wózki
  • Bardzo dobra komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na magazynie spedycji lub innym min. 1 rok

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę z Eaton
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT
  • Prywatną opiekę medyczną TU Zdrowie
  • Uczestnictwo w sekcjach sportowych Eaton
  • Bezpieczne środowisko pracy – bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w czołówce najbardziej etycznych firm na świecie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku
  • Wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów, motocykli