Brygadzista Konstrukcje Stalowe Prowadzący Montaż
  • Grójec
Grójec, Grójec, Mazowieckie, Polska
Grupa Skierski
25. 9. 2024

Grupa Skierski to ponad 30-letnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. Setki projektów w Polsce i Europie. Zakres naszych usług obejmuje m.in. montaż szklarni, budowę centrów ogrodniczych, montaż hal i płyty warstwowej.
Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:
Brygadzista - montaż konstrukcji, płyt warstwowych i szkła
Zakres obowiązków:
-zarządzanie podległym zespołem Pracowników /Monterów (5-6 osób)
-prowadzenie dokumentacji związanej z czasem pracy, dokonanymi zakupami,
-nadzór nad powierzonym sprzętem ciężkim / maszynami: ładowarki teleskopowe, podnośniki nożycowe
-opieka nad narzędziami i sprzętem: kontrolowanie ilości, stanu itd.
-przyuczanie nowych Pracowników / Monterów
-praca na terenie całej Polski i Europy
-Zdalna współpraca z biurem (telefon / laptop)
Wymagania:
-umiejętności czytania rysunku technicznego
-znajomości języka angielskiego
-prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów (wyjazdy maksymalnie 2 tygodnie, zagraniczne także max. 2 tygodnie)
-samodzielności w działaniu
-doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych,
-mile widziane doświadczenie w obudowach lekkich (płyta warstwowa lub fasady aluminiowe)
-Umiejętność operowania ładowarkami teleskopowymi / podestami ruchomymi
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności -premie za uzyskane cele oraz dodatek za utrzymanie stanu narzędzi
-bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach,
-darmowe, pełne wyżywienie na wybranych projektach
-płatny czas przejazdu na budowę,
-niezbędne narzędzia pracy, w tym: samochód służbowy, laptop, telefon
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-pracę przez cały rok, także w okresie zimowym
-uczestnictwo w największych projektach z branży w Polsce i Europie,
-dodatkowe ubezpieczenie i benefity.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie bądź kontakt pod numerem 573569730.

  • Praca Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210