BRYGADZISTA (K/M)
  • Żary
Żary, Żary, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
21. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowiskoBRYGADZISTA (K/M)

Obowiązki

  • Zaznajomienie pracowników podejmujących pracę z zakresem ich obowiązków, sposobem wykonywania pracy na wyznaczonych stanowiskach oraz ich podstawowymi uprawnieniami
  • Zaznajomienie pracowników z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczącymi wykonywanych przez nich prac
  • Organizacja pracy w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy, jak również osiąganie przez pracowników, przy wykorzystaniu ich uzdolnień i kwalifikacji, wysokiej wydajności i należytej jakości pracy
  • Organizacja pracy w sposób zapewniający zmniejszenie uciążliwości pracy, zwłaszcza pracy monotonnej i pracy w ustalonym z góry tempie
  • Niedopuszczenie pracownika do pracy bez środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego, przewidzianych do stosowania na danym stanowisku pracy
  • Wydawanie szczegółowych instrukcji i wskazówek dotyczących procesu pracy na stanowisku pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku pracy
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników, prawidłowym procesem sortowania odpadów, stanem technicznym maszyn i urządzeń na sortowni odpadów oraz prawidłowymi ustawieniami separatorów
  • Przekazanie pracownikom informacji o pracownikach wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy oraz do wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników
  • Informowanie obsługi wagi o statusie oceny zgodności dostarczanych odpadów
  • Wskazywanie obsłudze pojazdów dostarczających odpady miejsc wyładunku
  • Obsługa ładowarki kołowej zgodnie z jej przeznaczeniem
  • Utrzymanie porządku w obsługiwanym pojeździe
  • Transport, załadunki, wyładunki odpadów i materiałów
  • Zgłaszanie przełożonym sytuacji niestandardowych, awaryjnych, incydentów w relacjach z obsługą pojazdów, w tym niezgodności BHP i OŚ

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Uprawnienia do obsługi ładowarki kołowej kl I
  • Podstawowa obsługa komputera, w tym Excel
  • Asertywność, komunikatywność

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838