Brand Manager
  • Żory, Strażacka 48
śląskie, Żory, Strażacka 48, śląskie, Polska
Mokate Sp. z o.o.
23. 9. 2022

"Mokate" Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach ul. Strażacka 48 zatrudni pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie strategii marketingowej i zarządzanie jedną z wiodących marek
  • Kreowanie i rozwój nowych produktów
  • Zarządzanie budżetem oraz powierzonymi środkami w ramach prowadzonych działań
  • Przygotowywanie założeń do kampanii reklamowych
  • Planowanie mediów
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi firmami wspierającymi w obszarze działań marketingowych
  • Nadzór nad realizacją działań reklamowych
  • Analizowanie wyników badań marketingowych oraz danych rynkowych i wyciąganie wniosków przekładających się na strategię zarządzania marką
  • Analiza wewnętrznych wyników sprzedaży
  • Nadzór funkcjonalny i merytoryczny nad podległymi pracownikami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale marketingu
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG poparte wymiernymi sukcesami
  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity:

  • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa :)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży FMCG
  • Współtworzenie nowego, rozszerzonego portfolio
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach
  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju poprzez rekrutacje wewnętrzne oraz udział w szkoleniach
  • Uczestnictwo w organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata