Blacharz MS Świebodzin
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, lubuskie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla klienta z branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: BLACHARZ - Naprawy blacharskie i lakiernicze - Obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych - Współpraca z innymi pracownikami serwisu - Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie minimum zawodowe, język polski w stopniu komunikatywnym (w przypadku cudzoziemców) - Znajomość języka polskiego, angielskiego lub ukraińskiego/rosyjskiego - Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku blacharza lub lakiernika samochodowego - Znajomość budowy samochodu i obecnej technologii napraw - Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn warsztatowych - Zdolności manualne i zręcznościowe - Dobre umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole - Chęć podnoszenia kwalifikacji i zaangażowanie w wykonywane obowiązki - Rzetelność, staranność, samodzielność - Odpowiedzialność za powierzone zadania - Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (od pn do pt, 6-14, 14-22)
Oferujemy
- Organizujemy stabilną, stałą pracę - Zapewniamy pracę od zaraz - umowa zlecenie - Wynagrodzenie: 39 zł brutto/h + premia przyznawana indywidualnie każdemu pracownikowi - Możliwość noclegu w hotelu pracowniczym o bardzo dobrym standardzie na terenie firmy  - Godziny pracy: od pniedziałku do piątku: 6-14, 14-22) - Wynagrodzenie 5.500 – 7.000 zł netto

  • Praca Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570