Blacharz / Lakiernik
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie napraw blacharskich i lakierniczych na najwyższym poziomie Diagnozowanie uszkodzeń oraz ustalanie zakresu napraw Przygotowywanie powierzchni do lakierowania, lakierowanie i polerowanie Praca z różnymi materiałami, w tym aluminium i kompozytami Dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowość realizacji zleceń Współpraca z innymi członkami zespołu oraz doradcami serwisowymi WYMAGANIA: Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku blacharza lakiernika Znajomość technologii napraw blacharskich i lakierniczych Umiejętność pracy z pojazdami różnych marek, ze szczególnym uwzględnieniem marek premium (np. BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche) Dokładność, precyzja oraz estetyka w wykonywaniu prac Umiejętność obsługi specjalistycznych narzędzi i urządzeń Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole OFERUJEMY: umowa o pracę, wynagrodzenie składające się ze stałej części (podstawa) plus premii za ilość wykonanych prac, średnio w miesiącu można liczyć na kwoty od 8 000 do 13 000 PLN brutto łącznie stałe zlecenia i brak nudy :) stały rozwój zawodowy i pakiet szkoleń dużą samodzielność i komfortowe warunki pracy

  • Praca Kraków
  • Blacharz Kraków
  • Lakiernik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210