Biegły Rewident
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Michael Page
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie 5-osobowym zespołem oraz za współpracę z klientami.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy audytorskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Biegły Rewident.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem biegłego rewidenta; organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie prac projektowych,
  • Badanie sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR,
  • Kontrola dokumentacji badania w trakcie realizacji projektu,
  • Wsparcie merytoryczne dla podległych pracowników,
  • Przeglądy ksiąg rachunkowych,
  • Doradztwo rachunkowe,
  • Utrzymywanie kontaktów z Klientami.

Profil kandydata

  • Uprawnień Biegłego Rewidenta,
  • Wyższego wykształcenia o profilu ekonomicznym,
  • Znajomości języka angielskiego będzie atutem,
  • Doświadczenia w pracy w audycie,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy zespołu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług consultingowych,
  • Jasną ścieżkę kariery i możliwości awansu,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Możliwość pracy dla międzynarodowych klientów,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.