Betoniarz/Zbrojarz
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Pekabex
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych;
Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
Montowanie zbrojeń w formach;
Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.
Nasze oczekiwania:
Chęć do nauki nowych rzeczy;
Umiejętność wiązania zbrojeń;
Umiejętność betonowania elementów;
Umiejętność czytania rysunku technicznego;
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych;
Wiedza z zakresu prefabrykowania elementów betonowych;
Uprawnienia do obsługi suwnic.
Oferujemy:
- Wspólne świętowanie jubileuszy pracy w Pekabex
- Współfinansowanie/finansowanie szkoleń
- Możliwość uzyskania uprawnień UDT (np. obsługa suwnicy, spawanie, wózki widłowe,)
- Karta Multisport (60% płaci Pekabex)
- Prywatna opieka medyczna w PZU (bogaty wybór pakietów) ‍
- Grupowe ubezpieczenie pracownicze - PZU oraz Allianz
- Pracowniczy Program Poleceń - poleć znajomego a otrzymasz bonus 500/1500/2000 w zależności od stanowiska
- ZFŚS (np. dofinansowanie do wakacji dzieci, pożyczki remontowe, dofinansowanie do okularów korekcyjnych i wiele innych)
- Wyprawka dla dziecka
- Prezenty Świąteczne
- Nauka języków obcych (60% płaci Pekabex)
- Program Mam Pomysł - cenimy sobie inicjatywę Naszych Pracowników, więc zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów oczywiście za dodatek finansowy
- Owocowe czwartki to przeżytek, u Nas są Owocowe Środy
- Bezpłatne ciepłe napoje na hali produkcyjnej
- Bezpłatny parking dla Pracowników
- Inicjatywy dobroczynne (np. firmowe oddawania krwi, zbiórka na fundację dla kotów) Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy, więc z chęcią weźmiemy udział w kolejnych zbiórkach, jeśli masz jakiś pomysł - WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ
- Integracja pracowników - Wierzymy, że lepiej pracuje się w zespole, gdzie ludzie się lubią, więc dajemy szanse na poznanie się również po pracy
Dofinansowanie zajęć sportowych - W Pekabex mamy koordynatorów pasji, gdzie wspólnie możemy działać w dyscyplinach/aktywnościach, które lubimy np. pasja: biegania, brydża sportowego, siatkówki, rowerowa, żeglarska, wspinaczki górskiej

  • Praca Poznań
  • Betoniarz Poznań
  • Zbrojarz Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648