Betoniarz, Zbrojarz
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
STARÓWKA SP. Z O.O.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa wszystkich maszyn zbrojarskich,
  • tworzenie elementów konstrukcji żelbetowych,
  • układanie zbrojenia w szalunkach i formach,
  • pilnowanie przeprowadzanych prac zbrojarskich,
  • wykonywanie zbrojenia,
  • zabezpieczenie budowli żelbetonowych.

WYMAGANIA:

  • pracowitość i sumienność,
  • chęć do pracy,
  • umiejętność współdziałania i pomocy oraz podporządkowania się,
  • umiejętność samodzielnego wykonywania pracy przy użyciu odpowiedniego sprzętu,
  • umiejętność koncentracji uwagi oraz dokładność

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • pensję zawsze na czas,
  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • FIRMA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO WYKONYWANIA ZAWODU,
  • koszt zakwaterowania ponosi firma (pokoje 2-osobowe),
  • dowóz do betoniarni samochodami służbowymi (7 km).

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567