Backend Node.js Developer
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 9. 2022

Nasz klient dostarcza profesjonalne usługi finansowe oraz rozwiązania IT dla sektora finansowego. Usługi kieruje do uczestników rynku finansowego oraz e-commerce.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako developer
  • Bardzo dobra znajomość:
    • Node.js
    • Typescript
    • GIT
    • MySQL
    • REST API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego rozumienia i czytania dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty:

  • Branżowe doświadczenie zawodowe - systemy transakcyjne.

Oferujemy:

  • Ciekawe i ambitne wyzwania.
  • Rozwój pod okiem doświadczonych programistów (coaching).
  • Pracę w dynamicznym środowisku e-commerce.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • Udział we wszystkich aspektach tworzenia oprogramowania
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Stała współpraca z innymi członkami zespołu projektowego

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    182 919
    29 245