Backend Developer
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Panowie Programiści
17. 9. 2024

Szukasz ambitnych wyzwań i zespołu, w którym poczujesz się jak wśród przyjaciół? ‍ Dobrze trafiłeś/aś-szukamy Backend Developera/ki! ⬇

Kim jesteśmy?

Panowie to Panie i Panowie! Gdy ktoś mówi, że coś jest niemożliwe, my zawsze odpowiadamy: niemożliwe! Uważamy, że w programowaniu najważniejsza jest kreatywność, a w zespole świetna atmosfera. Dołącz do nas i chodźmy razem po więcej!

Oferta w pigułce:

  1. Tryb pracy: hybrydowy lub 100% zdalny
  2. Twój poziom zaawansowania: Mid / Senior
  3. Umowa: B2B, 13 000 - 16 000 zł netto
  4. Narzędzia/Technologia: Python, Django, DRF, PostgeSQL, Docker
  5. Produkt: LMS dla jednej z wiodących, zagranicznych szkół prywatnych — stworzyliśmy m.in. autorski generator planów zajęć oparty na constraint programming, a cały projekt składa się z ponad 1 milion linii kodu i 10k unit testów.
  6. Wyzwanie: Tworzenie kodu, który będzie zoptymalizowany przy dużej ilości danych.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  1. projektowanie i implementacja funkcjonalności
  2. pisanie czystego kodu
  3. monitorowanie wydajności aplikacji
  4. weryfikowanie zgłoszonych do Ciebie requestów code review,
  5. optymalizowanie i sporadycznie naprawianie błędów w utrzymywanych projektach,
  6. dbanie o bezpieczeństwo tworzonych rozwiązań backendowych,
  7. ścisła współpraca z zespołem Backendu, Frontendu, QA i PM.

Stack technologiczny:

  1. Python3
  2. Django
  3. Celery
  4. Redis
  5. pytest
  6. PostgreSQL
  7. Docker
  8. FastAPI
  9. Traefik

Jakie mamy wymagania?

  1. bardzo dobrze znasz Pythona (minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia),
  2. znasz i masz solidne doświadczenie we frameworku Django,
  3. znasz Django Rest Framework,
  4. masz umiejętność i rozumiesz ważność pisania testów (unittest lub pytest),
  5. masz podstawową znajomość Dockera,
  6. znasz język angielski na poziomie min. B2,
  7. jesteś team playerem

Dobrze, jeśli znasz:

  1. Jira,
  2. systemu Linux

Nawet lepiej, jeśli znasz:

  1. JavaScript

To oferujemy:

  1. umowa i wynagrodzenie: B2B, 13 000 - 16 000 zł netto
  2. płatne dni gdy nie świadczysz usług
  3. dofinansowanie zajęć sportowych
  4. lekcje Business English
  5. dofinansowanie szkoleń i kursów
  6. prywatna opieka medyczna
  7. elastyczny czas pracy
  8. wspierający zespół i niezapomniane integracje ;)

Lokalizacja: praca stacjonarna w Warszawie, mamy biuro w centrum vis a vis Pałacu Kultury lub praca zdalna, z Twojego miejsca na ziemi.

P.S. znajdź nas na Instagramie @panowie_programisci

Do zobaczenia!

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584