Backend Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Rainbow Tours S.A.
31. 5. 2024

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na kontakt z nowoczesnymi technologiami backendowymi oraz na silne wsparcie doświadczonych programistów. Nasze aplikacje wykorzystywane są przez pracowników i klientów Rainbow na całym świecie. Zespół backendowy tworzy reaktywny, rozproszony system mikroserwisowy. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania takie jak Kubernetes czy Google Cloud Platform. W większości nowych rozwiązań korzystamy z języka Golang.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kolegów i koleżanek na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i tworzenie zaawansowanych aplikacji w chmurze.
  • Projektowanie, wdrażanie oraz poznawanie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.
  • Gotowość do pracy z technologiami Go i .NET (różne wersje).
  • Analiza wymagań biznesowych.
  • Wsparcie zespołu w zdobywaniu nowych kompetencji.
  • Pisanie testów jednostkowych.
  • Korzystanie z RabbitMQ, Kafka, Redis, Elasticsearch, Grafana, ArangoDB (wszystkiego Cię nauczymy).

Nasze wymagania:

  • Chęć doskonalenia swoich umiejętności.
  • Biegła znajomość jednego z popularnych języków programowania.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji działającej w środowisku rozproszonym.
  • Komunikatywność i chęć pracy w zespole.
  • Umiejętność właściwego dobierania relacyjnych lub nierelacyjnych baz danych (MSSQL, NoSQL), w zależności od wymagań projektu.
  • Umiejętność wykorzystania asynchronicznych systemów komunikacji (RabbitMQ, Kafka, Pub/Sub).
  • Mile widziana znajomość popularnych rozwiązań chmurowych (GCP, Firebase, Azure, serverless).

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę hybrydową (3 dni w biurze w Łodzi/tyg.; wdrożenie w biurze) .
  • Możliwość wykupienia karty multisport.
  • Benefity związane z wyjazdami zagranicznymi.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Dodatkowo płatny program rekomendacji pracowników.
  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych eventach m. in. prezentacje nowych rozwiązań, hakatony, spotkania i wyjazdy integracyjne.

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080