Automatyk, inżynier automatyk
  • Koszalin
automatyk, inżynier automatyk
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
randstad
2. 10. 2024

Dla lidera wśród producentów artykułów spożywczych poszukujemy obecnie automatyka, inżyniera automatyka!
Posiadasz doświadczenie, myślisz o zmianie pracy, chcesz się dalej rozwijać?
Ta oferta czeka na Ciebie!
oferujemy:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą
atrakcyjny system premiowy
bezpłatny dojazd do pracy z określonych kierunków
dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
programy szkoleniowe umożliwiające awans
program poleceń pracowniczych 'SAMI SWOI' - poleć kandydata do pracy i zyskaj 2.000 PLN
zadania:
projektowanie oprogramowania obsługi i modyfikacji maszyn produkcyjnych
wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn w zakresie automatyki i sterowania
usuwanie awarii w zakresie automatyki i sterowania
projektowanie, realizacja i wdrożenie układów sterowania systemów zbierających dane produkcyjne
udział w projektach inwestycyjnych
oczekujemy:
wykształcenia wyższego (np. automatyka, elektrotechnika, robotyka, mechatronika, elektronika)
3 - letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomości układów sterowania PLC (umiejętność programowania, konfiguracji i diagnostyki) oraz serwonapędów
znajomości sieci Profibus i Profinet oraz narzędzi inżynierskich do programowania sterowników
znajomości podstaw układów pneumatycznych, HVAC
doświadczenia w realizacji projektów w obszarze automatyki
doświadczenia przy instalacjach maszyn, urządzeń i ciągów technologicznych
uprawnień energetycznych G1-E
znajomości pakietu MS Office
umiejętności analizy złożonych problemów technicznych
kreatywności, dynamiki działania, wewnętrznej potrzeby i chęci do wdrażania permanentnych rozwiązań zwiększających wydajność parku technicznego oraz eliminujących straty techniczne
dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziane)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Koszalin
  • Automatyk Koszalin
  • Integrator automatyki Koszalin
  • Inżynier Koszalin
  • Inżynier oprogramowania Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521