AUTOMATYK
  • Nowy Sacz
AUTOMATYK
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
LAMINTEX sp. z o.o.
2. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnoza układów automatyki
  • Dokonywanie modyfikacji programów sterowników
  • Optymalizacja programów sterowników
  • Programowanie paneli operatorskich (OP)
  • Usuwanie bieżących awarii systemów automatyki
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych Siemens S-700 w środowisku przemysłowym, tworzenie i optymalizacja oprogramowania sterowników PLC
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne np.: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie średnio zaawanasowanym)
  • Doświadczenie w pracach przy odbiorze maszyn i przekazywaniu do użytkowania
  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Systemów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Rozwinięte umiejętności pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość sterowników np.: Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley, Beckhoff

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• umowę o pracę na pełny etat

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

• przyjazną atmosferę

  • Praca Nowy Sącz
  • Automatyk Nowy Sącz
  • Integrator automatyki Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678