Asystentka Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Posnet Polska S.A.
27. 9. 2024

Posnet Polska S.A., firma z branży FinTech, producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz systemów sprzedażowych zaprasza kandydatów do pracy na stanowisko:

Poszukujemy komunikatywnej i zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie sekretariatu Zarządu.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe wsparcie Zarządu w codziennych zadaniach,
  • organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zarządzanie kalendarzem i organizacją pracy Zarządu oraz samodzielne przygotowywanie i monitorowanie spotkań (m. in. posiedzeń rady nadzorczej, walnych zgromadzeń),
  • przygotowywanie niezbędnych informacji i dokumentacji przed spotkaniami i naradami - przygotowywanie zestawień, pism, raportów w zależności od potrzeb,
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych,
  • wykonywanie czynności kancelaryjnych, tj, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz ich papierową i elektroniczną archiwizacją, dystrybucja korespondencji wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność, otwartość, sumienność oraz dokładność w wykonywanych obowiązkach,
  • doskonała organizacja pracy– zarządzanie kalendarzem własnym i zarządu,
  • umiejętność organizacji, protokołowania i prowadzenia spotkań,
  • sumienność oraz odpowiedzialność w zakresie powierzanych zadań,
  • samodzielność, terminowość i spójność działań, w tym pracy pod presją czasu,
  • współtworzenie dobrej atmosfery pracy i pozytywnych relacji ze współpracownikami,
  • dyskrecja i umiejętność pracy z informacjami poufnymi,
  • właściwa dla stanowiska prezencja i normy zachowań,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie prywatnego pakietu medycznego,
  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce,
  • możliwość korzystania z firmowego centrum sportowego,
  • na terenie firmy dostępne: prysznice, szatnie,
  • wyjazdy integracyjne,
  • parking na terenie firmy.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210