Asystentka lub młodsza księgowa ze znaj. języków obcych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Biuro Rachunkowe
16. 8. 2024

Asystent/ka Księgowa lub młodsza księgowa - z komunikatywnym językiem angielskim i rosyjskim
Zakres obowiązków:
a. księgowanie faktur,
b. wprowadzanie dokumentów w systemie księgowym,
c. sprawdzanie zgodności rozrachunków,
d. obsługa poczty,
e. dbanie o dobry obieg dokumentów w firmie,
f. współpraca z Główną Księgową.
Wymagania:
a. ukończone lub w trakcie studia na uczelni ekonomicznej kierunek rachunkowość/finanse,
b. znajomość znajomość spraw kadrowo-płacowych oraz języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem,
c. mile widziane doświadczenie 1-2 lata na podobnym stanowisku,
d. umiejętności komunikacyjne, rzetelność, otwartość na zmiany,
e. chęć do nauki oraz rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
a. zatrudnienie na początek w oparciu o umowę zlecenie,
b. niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
c. możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
d. pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
e. możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
f. możliwość uczestnictwa w kursach/szkoleniach.
Zapraszamy do aplikowania każdego kto ma zamiłowanie do księgowości, chęć do pracy, zaangażowanie i sumienność.
CV proszę przesyłać za pośrednictwem strony olx.pl z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych (w tym: RODO), podaniem oczekiwań finansowych oraz wskazaniem terminu dyspozycyjności.

  • Praca Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544