Asystent Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Nasz Klient to wiodący Generalny Wykonawca, świadczący usługi wykończenia wnętrz zarówno dla usług biurowych, jak i obiektów handlowych. Pozycję lidera, którego mottem są dobre relacje i wysoka jakość, budowano od 28 lat.

Już dziś możesz stać się częścią firmy, która tempem wzrostu wyprzedza niejedną korporację. Jeśli tylko rynek budowlany/deweloperski nie jest Ci obcy, chcesz pracować, jako Asystent Zarządu, interesujesz się marketingiem, IT, a komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem, zostań z nami dłużej i poznaj szczegóły tej oferty.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnych,
  • gotowości do wymagających wyzwań,
  • odpowiedzialności, sumienności i konsekwencji w działaniu,
  • realizacji wyznaczonych zadań, terminowości,
  • kreatywnego podejścia.

mile widziana:

  • znajomość technik i narzędzi marketingowych, w tym SEO, SEM, Google Analytics, Google Ads, oraz mediów społecznościowych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • kontrakt B2B,
  • rozwijającą, partnerską współpracę w firmie, która stawia na jakość,
  • nowoczesne biuro zlokalizowane na warszawskim Bemowie,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

Zadania

  • działania operacyjne,
  • wdrożenia IT i zarządzanie: system Baza, sprzęt, oprogramowanie, strona www,
  • organizacja wydarzeń: eventy, branżowe,
  • ESG,
  • pomoc w różnych kwestiach wdrożeniowych związanych z Zarządem (koordynacja działań).

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776