Asystent Spedycji Międzynarodowej
  • Tulce
, Tulce, wielkopolskie, Polska
DSV Road
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań spedycyjnych w zakresie planowania i organizowania przewozów międzynarodowych
  • Współpraca z partnerami i przewoźnikami
  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom
  • Realizacja założeń budżetowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej
  • Umiejętność praktycznego posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Outlook i Excel)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Motywacja do zapewnienia doskonałej obsługi naszym klientom
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Katalog szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie nauki angielskiego
  • System premiowy
  • Dofinansowanie świąteczne
  • Program poleceń pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie nauki angielskiego
  • system premiowy
  • dofinansowanie świąteczne

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV
  • Kontakt telefoniczny
  • I Spotkanie rekrutacyjne
  • Testy (opcjonalnie)
  • II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)
  • Informacja zwrotna

DSV Road

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W DSV działają 3 spółki operacyjne: DSV Road | DSV Air&Sea | DSV Solutions.

Oprócz nich w Polsce znajdują się także: DSV ISS | DSV Services.

DSV Road świadczy usługi transportu drogowego na terenie całej Europy i znajduje się w TOP 3 dostawców na tym rynku.

Planowanie procesów logistycznych umożliwiają nowoczesne narzędzia i systemy informatyczne, ale osiągnięcie oczekiwanych rezultatów jest możliwe tylko dzięki zespołowi, który obsługuje cały ten proces, zarówno poprzez planowanie, organizację, jak i realizację usług.

1. Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DSV International Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, przy ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki (dalej: „DSV ISS”).2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu:a) przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit „c” RODO w związku z przepisami prawa pracy),b) przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO),c) realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest uzasadniony interes (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO),d) realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO),e) przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO).3. W ramach prowadzonych rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane przez DSV ISS innym odbiorcom, tj. spółkom z grupy kapitałowej DSV, podwykonawcom, dostawcom usług oraz podmiotom współpracującym.4. Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych, o ile podmioty mające siedzibę w tych krajach wdrożyły odpowiednie zabezpieczenia przetwarzanych danych osobowych.5. Dane osobowe:• w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. a), b) oraz c) Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego;• w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. d) Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane;• w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody.6. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, Warszawa).8. Podanie danych osobowych zgodnych z przepisami Kodeksu pracy jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.9. Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.10. W przypadku pozyskania dalszych informacji w zakresie przetwarzania danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Piotrem Janiszewskim pod adresem e-mail: issc.rodo@dsv.com bądź listownie na adres siedziby DSV ISS.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567