Asystent Serwisu
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
ITP S.A
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu serwisu i logistyki w codziennych działaniach,
  • Profesjonalna obsługa klienta z zachowaniem wysokich standardów jakości,
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej (odbieranie/nadawanie przesyłek, weryfikacja terminów),
  • Sporządzanie, archiwizacja protokołów dostaw/odbioru serwisu,
  • Realizacja harmonogramu dostaw serwisu,
  • Inwentaryzacja sprzętu serwisowego,
  • Wsparcie zespołu księgowości serwisowej w realizacji zadań,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,
  • Utrzymywanie przyjętego standardu świadczonych usług,
  • Zaangażowanie w wykonywane działania oraz dobra organizacja pracy,
  • Sumienność w wykonywaniu zleconych zadań,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w obszarze logistyki, obsługi klienta i serwisu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Owocowe wtorki/czwartki
  • Dostęp do platformy językowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Raszyn
  • Asystent Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567