Asystent rekrutera - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
25. 9. 2024

Jesteśmy rozwijającą się agencją pracy specjalizująca się w rekrutacji i outsourcingu pracowników. Od 2006 roku wspiera firmy w zakresie zatrudniania i zarządzania kadrami, oferując elastyczne i efektywne rozwiązania HR.

Opis stanowiska:

prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kandydatami.

Wymagania:

umiejętność pracy w zespole

wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

znajomość office365

zaangażowanie i chęci - reszty Cię nauczymy !

Oferujemy:

Umowa o pracę lub umowa zlecenie (do ustalenia)

Wynagrodzenie od 5k

praca na pełny etat (5 dni x 8 h lub 4 dni x 10h)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836