Asystent Projektanta mostowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Egis Poland Sp z o. o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie największych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce w szczególności - tuneli,
  • Sporządzanie rysunków technicznych do projektu budowlanego, wykonawczego lub warsztatowego,
  • Sporządzanie przedmiarów robót,
  • Udział w tworzeniu opisów technicznych oraz wyciągów z obliczeń,
  • Udział w tworzeniu wielowariantowych koncepcji rozwiązań projektowych,
  • Dostosowywanie rozwiązań projektowych do wymagań Zamawiającego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (specjalność mosty/tunele/konstrukcje budowlane),
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad lub Revit.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Stacjonarną pracę na cały etat,
  • Umowe o pracę lub umowę zlecenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Wsparcie na każdym etapie projektu przez doświadczonych projektantów,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego.

Zainteresowane osobowy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

Tytuł widomości: ”APM”

Do CV prosimy dołączyć wykaz wykonywanych prac w zakresie projektów mostowych.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836