ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PZW Sp. z o.o.
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązkami zatrudnionej osoby będzie m.in.:

Obowiązki

  • Praca przy projektowaniu instalacji sanitarnych pod nadzorem Projektanta
  • Wykonywanie rysunków technicznych 2D i 3D
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej na każdym etapie Inwestycji
  • Udział w koordynacjach międzybranżowych

Wymagania

  • Student minimum 5 roku / Absolwent kierunku Inżynieria Środowiska (studia stacjonarne II st.)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Mile widziana znajomość programu REVIT
  • Chęć intensywnego rozwoju zawodowego
  • Dyspozycyjność, Sumienność, Terminowość, Dokładność

Oferujemy

  • Wsparcie ze strony Zespołu projektowego w rozwoju zawodowym
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia niezbędnego doświadczenia w branży projektowej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116