Asystent / Młodszy Asystent diagnostyki laboratoryjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Instytut Hematologii i Transfuzjologii
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Praca z materiałem biologicznym; Izolacja kwasów nukleinowych;
  • Analiza z wykorzystaniem metod biologii molekularnej: PCR, RQ-PCR, sekwencjonowanie Sangera, sekwencjonowanie NGS; analiza produktów PCR przy pomocy elektroforezy w żelu agarozowym, w żelu PAGE;
  • Analiza struktury genu, oraz projektowanie sond i starterów; Interpretacja i analiza uzyskanych wyników;
  • Praca z bazami danych;
  • Udział w przygotowaniu zamówień publicznych;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe medyczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne,
  • Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty laboratoryjnego,
  • Znajomość ww. technik biologii molekularnej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • Dokładność, systematyczność i rzetelność wykonywanych zadań,
  • Komunikatywność,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w laboratorium o podobnym profilu, z wykorzystaniem powyższych metod biologii molekularnej,
  • Znajomość techniki sekwencjonowania nowej generacji,
  • Wiedza z dziedziny diagnostyki hematologicznej.

Oferujemy
  • Pracę w nowoczesnym laboratorium zajmującym się diagnostyką genetyczną nowotworowych chorób krwi,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat),
  • Benefity: dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników, karta sportowa multisport, ubezpieczenie dla pracowników.
  • Możliwość rozwoju naukowego.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544