Asystent/ka Kierownika Projektu
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
GRH
16. 11. 2022

Dla jednego z Klientów z branży metalowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Obowiązki

Wsparcie dla Kierownika Projektu w zakresie przygotowania oraz nadzoru nad realizacją projektów

Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem oraz pozyskiwanie informacji produktowych

Zarządzanie projektem przy współpracy z Działem Wycen oraz Działem Produkcji – określenie celów, planowanie, budżetowanie, zarządzanie zmianą, nadzór nad terminowością działań

Analiza danych i wybór odpowiedniego wdrożenia

Raportowanie postępów projektów do Kierownika Projektu

Uczestnictwo w procesach ofertowych

Nadzorowanie pracy zespołów projektowych

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie produkcji, inżynierii bądź zarządzania produkcją

Bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego oraz programów pakietu MS Office

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Prawo jazdy kat. B

Umiejętności analityczne oraz wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy

Zatrudnienie w pełnym wymierzę godzin na podstawie wybranej przez Ciebie formy – umowa o pracę lub kontrakt B2B

Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością dopasowania godzin rozpoczęcia pracy

Wynagrodzenie ustalone indywidualnie - na początek stawka od 4000zł do 5100zł brutto

Premie uznaniowe – szczegóły na kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego

Laptop i telefon służbowy

Ubezpieczenie grupowe