Asystent/ka Biura Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
OSGE
27. 9. 2024

ORLEN Synthos Green Energy (OSGE) to spółka powołana przez ORLEN S.A. i Synthos Green Energy S.A w celu wdrażania modułowych reaktorów jądrowych w Polsce w oparciu o technologię reaktora jądrowego BWRX-300 firmy GE Hitachi Nuclear Energy. Więcej informacji na stronie internetowej: https://osge.com/

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce Pracy: Warszawa, Al. Jana Pawła II 22

Twoje obowiązki:

  • kompleksowe wsparcie Członków Zarządu w codziennych zadaniach;
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów;
  • współpraca z interesariuszami zewnętrznymi, dbanie o dobre relacje i terminowość;
  • organizacja podróży służbowych oraz wydarzeń firmowych z udziałem Członków Zarządu;
  • organizacja, koordynacja i obsługa spotkań biznesowych Członków Zarządu;
  • rozliczanie delegacji i wydatków służbowych Członków Zarządu;
  • przygotowywanie zestawień, pism oraz notatek ze spotkań;
  • współpraca z różnymi działami wewnątrz Spółki w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (sekretariat Zarządu/ kancelaria prawna/ kancelaria notarialna);
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkość w działaniu;
  • systematyczność, sumienność, dokładność;
  • wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną realizację zadań (poziom B2/C1);
  • znajomość pakietu MS Office;
  • praca zmianowa (w godzinach 08:00 – 18.00).

Mile widziane:

  • znajomość Kodeksu spółek handlowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełny etat;
  • miejsce świadczenia pracy: siedziba Spółki;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w zespole doświadczonych pracowników;
  • bardzo dobrą atmosferę i pracę zespołową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • świadczenia w ramach ZFŚS;
  • program sportowy Multisport.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210