Asystent ds. rozwoju produktu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ALUPROF S.A.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa i administracja baz danych (bazy w MS Access i systemie klasy ERP);
  • administracja programu PLM (do zarządzania projektami) oraz przygotowywanie harmonogramów;
  • wsparcie w modyfikowaniu i tworzeniu procedur związanych z wdrażaniem, modernizacją lub wycofaniem produktu;
  • weryfikacja danych w systemie ERP (m.in. weryfikacja danych sprzedażowych oraz poziomu zapasów);
  • bieżąca współpraca z Sekcją oprogramowania, Konstruktorami oraz Działem Logistyki.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów;
  • znajomość programu do zarządzania projektami PLM np. MS Project, RedMine (mile widziane);
  • dobra znajomość MS Office;
  • staranność i dokładność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowanie;
  • dokładność i skrupulatność.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • premię frekwencyjną;
  • dodatek stażowy;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • kursy językowe;
  • elastyczny czas pracy.