Asystent ds. Administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FEEL COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
19. 9. 2024

FEEL COMFORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
17.09.2024
Numer referencyjny
5487_3405

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.
  • Wprowadzanie danych do systemu, m.in. z dokumentów, skanów, plików, oraz dbanie o ich poprawność.
  • Przygotowywanie raportów dla osób decyzyjnych.
  • Prowadzenie firmowych baz danych, uzupełnianie braków oraz korygowanie nieprawidłowości.
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji w firmie: komunikacja online, mailowa, telefoniczna.
  • Praca z dokumentacją.
  • Obsługa projektów dotacyjnych, w tym wsparcie w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji.
  • Prowadzenie kalendarza firmowego, zapewniając sprawną komunikację i organizację pracy.

WYMAGANIA:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (;mile widziane);.
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji ustnej i pisemnej, umożliwiająca swobodną wymianę informacji (;warunek konieczny);.
  • Pewność siebie, pozytywne nastawienie i inicjatywa w działaniu.
  • Wykształcenie co najmniej średnie (;warunek konieczny);.
  • Znajomość MS Office, szczególnie Excel i Word (;m.in. funkcje SUMA, ŚREDNIA, SUMA.JEŻELI, WYSZUKAJ.PIONOWO);.
  • Zdolności analityczne oraz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi.
  • Gotowość do pracy zdalnej na 0,5 etatu, z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy w przyszłości.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę na 0,5 etatu (;z możliwością zwiększenia w przyszłości);.
  • Dynamiczne środowisko pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Pracę zdalną.
  • Wynagrodzenie: 2150 zł brutto.
  • Możliwość elastycznego ustalenia godzin pracy bezpośrednio z pracodawcą.
  • Opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Bony świąteczne.
  • Pakiet sportowy.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Perspektywę awansu.
  • Laptop służbowy.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, która od wielu lat zajmuje się dystrybucją i sprzedażą nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych LED. Firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów, które wyróżniają się innowacyjnością, efektywnością energetyczną i nowoczesnym wzornictwem, co pozwala jej utrzymywać pozycję lidera w branży. Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do zespołu ceniącego profesjonalizm, rozwój oraz zaawansowane technologie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy i składania aplikacji.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836