Asystent biura - pomoc Księgowego
  • Piaski
Piaski, Piaski, Lubelskie, Polska
Barbara
19. 4. 2024

Stabilna firma zajmująca się importem, eksportem, handlem e-commerce oraz produkcją mebli dla zwierząt domowych, zatrudni OD ZARAZ osobę na stanowisku
ASYSTENT BIURA - POMOC KSIĘGOWEGO
Główny zakres obowiązków
Prowadzenie księgowości wewnątrz spółki, w tym:
Wystawianie dokumentów sprzedaży
Prowadzenie rejestru dokumentów zakupowych
Nadzór nad terminowym dokonywaniem zapłat
Wprowadzanie danych do programu magazynowego (import/eksport) i nadzór nad jego stanem
Bieżący kontakt z biurem rachunkowym
Udział w finansowym zamknięciu miesiąca, przygotowanie dokumentów dla zewnętrznego biura rachunkowego.
Czego oczekujemy
WARUNEK KONIECZNY Wykształcenie KIERUNKOWE (również nieukończone studia lub studenci ostatnich lat/zaoczni. Mile widziane osoby po kursie w Stowarzyszeniu Księgowych)
Znajomość ustawy o rachunkowości i podatku od osób prawnych
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Gotowość do poszerzania wiedzy branżowej
Skrupulatność i dokładność
Pasja i zamiłowanie do pracy w obszarze księgowości
ODPOWIEDZIALNOŚCI
Oferujemy:
PRACA W GODZ. 8-16 PON-PT
pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie
bardzo dobrą atmosferę w pracy
możliwość zdobywania wiedzy branżowej
umowa zlecenie przez okres 2-3 miesięcy, następnie możliwość podpisania umowy o pracę
WAŻNE: Praca w Janówku koło Piask. Konieczny własny środek lokomocji. ŁATWY I SZYBKI DOJAZD ZE ŚWIDNIKA, PIASK i WSCHODNICH CZĘŚCI LUBLINA

  • Praca Piaski
  • Asystent Piaski
  • Pomoc kuchenna Piaski
  • Piaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190