Asystent Biura Obsługi Klienta
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Drewicz Group Sp. zo.o.
12. 9. 2024

BFS szklane zabudowy - zajmuje się sprzedażą i montażem zadaszeń szklanych w konstrukcji aluminiowych oraz całej gamy systemów osłon słonecznych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy do Naszego zespołu poszukujemy Asystenta BOK
Miejsce pracy:
- Lublin , ul. Zemborzycka 53
Opis stanowiska:
- bezpośredni kontakt z klientem zainteresowanym asortymentem firmy
- obsługa korespondencji przychodzącej / wychodzącej
- wsparcie administracyjne sprzedaży
- przygotowywanie wycen , umów dla klienta końcowego
Od kandydata oczekujemy:
- Statusu studenta lub gotowość podjęcia pracy na stażu
- Znajomość min jednego z języków obcych: niemiecki / angielski / włoski w stopniu komunikatywnym
- Optymistycznego podejście do świata i ludzi.
- Bardzo dobrej organizacja pracy własnej, umiejętność planowania, zaangażowania w pracę oraz chęć rozwoju.
- Czynne prawo jazdy kat.B
Kandydatom oferujemy:
- Wynagrodzenie godzinowe
- Umowę o pracę po okresie próbnym
- Miłą atmosferę w miejscu pracy
- Możliwość rozwoju poprzez awans wewnętrzny na Asystenta Biura Zarządu
CV wraz ze zdjęciem zawierające zgodę na przetwarzanie danych proszę przesyłać drogą mailową . Skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatem.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Asystent Lublin
  • Asystent stomatologiczny Lublin
  • Asystent zarządu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536