Asystent / Asytentka projektanta - HVAC
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy projektowaniu instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodzenia w obiektach przemysłowych
  • Udział w opracowywaniu bilansów powietrza, mocy cieplnej i chłodniczej
  • Pomoc w specyfikowaniu i doborze urządzeń (centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, pompy, wentylatory, chillery, zbiorniki) oraz armatury
  • Wykonywanie dokumentacji opisowej i graficznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze instalacji sanitarnych lub pokrewne
  • Dobra znajomość obsługi programu AUTO-CAD
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość oprogramowania VentPack lub Revit

To oferujemy

  • Stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
  • Uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
  • Dofinansowane karty MUTISPORT i pakiety medyczne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Asystent uczestniczy w całości działań projektowych działu HVAC, który skupia się na projektowaniu i pomocy projektowej dla działu wykonawczego. Projekty skupione są w zakresie obiektów przemysłu spożywczego w zakresie obróbki powietrza (wentylacja ogólna, klimatyzacja, osuszanie, powietrze procesowe), grzewczej (ogrzewanie, instalacje parowe, ciepło technologiczne) oraz chłodzenia (klimakonwektory, woda lodowa, chillery). Projekty prowadzone są od fazy analityczno-koncepcyjnej, projektu technicznego, budowlanego i wykonawczego, konsultacje na placu budowy, po uruchomienie i oddanie pod kuratelę serwisu.

W zakres pracy Asystenta wchodzi praca nad ww. zagadnieniami pod nadzorem projektanta po uprzednim wprowadzeniu i sprawdzeniu umiejętności. Początkowo wymagana jest pomoc przy wykonywaniu rysunków i zestawień przy jednoczesnym wprowadzaniu w szczegóły i rozwiązania projektowe. Następnie przy zdobywaniu doświadczenia zwiększa się zakres samodzielności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836