Asystent / Asystentka Produkcji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu COMARCH
  • Uzupełnianie danych do raportów środowiskowych
  • Generowanie raportów
  • Ścisła współpraca z działem BHP w obszarze Ochrony Środowiska

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość programu Excel
  • Posiadanie statusu studenta

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Kartę Multisport za ok 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną
  • Prywatną opiekę zdrowotną LUXMED za symboliczną 1 zł
  • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • W naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie

  • Praca Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536