Asystent / Asystentka Działu Księgowości
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Biogened S.A.
25. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu księgowości i nauka poszczególnych etapów pracy działu.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe o profilu ekonomicznym (lub w trakcje studiów zaocznych),
  • Podstawowa znajomość zasad księgowości,
  • Potencjał i chęci szybkiego rozwoju w dziedzinie księgowości (doświadczenie nie jest warunkiem koniecznym),
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin,
  • Sumienność, dokładność oraz systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na umowę o pracę,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Wolne weekendy (istnieje możliwość pracy dodatkowej w niektóre soboty dla chętnych),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • Bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników,
  • Możliwość zakupu naszych kosmetyków w sklepiku firmowym,
  • Każdego dnia pyszne polskie jabłka,
  • Ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • 3 imprezy integracyjne w roku: dzień dziecka, urodziny Dermedic, wigilia firmowa,
  • Nielimitowana pomoc psychologiczna/

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687