Asystent/Asystentka biura
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Quadrum Foods Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Rodzinna firma zajmująca się eksportem i importem mrożonych warzyw i owoców, przecierów, aromatów, koncentratów i ziół z 20 letnim doświadczeniem szuka pracownika na stanowisko: Asystent/ Asystentka biura
Twój zakres obowiązków
• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (wysyłek pocztowych i kurierskich)
• Obsługa centrali telefonicznej
• Przyjmowanie gości, interesantów (organizowanie noclegów, transferów, usług cateringowych)
• Organizacja konferencji, spotkań, szkoleń, rezerwacje sal konferencyjnych
• Prowadzenie rejestru faktur księgowych
• Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych i PKP, hoteli, wiz biznesowych, przygotowanie odpraw online, wynajem aut)
• Koordynacja procesu obiegu dokumentów, w szczególności umów, podpisywanych przez Zarząd
• Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych rzez Zarząd
Nasze wymagania
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego będzie miłym atutem
• Preferowane wykształcenie wyższe
• Umiejętności organizacyjne
• Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów
• Komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
• Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
• Znajomość programu Symfonia będzie miłym atutem
To oferujemy
• Wynagrodzenie miesięczne
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wspieramy zdrowie naszych pracowników zarówno fizyczne jak i psychiczne;
a) pracownicy mają możliwość wykupienia kart sportowych Medicover
• Poprzez atrakcyjny program podnoszenia kwalifikacji wspieramy ambicje naszych pracowników.

  • Praca Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 688
    16 406