Asystent / Asystentka Biura Zarządu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
NES Fircroft
11. 10. 2024

Rekrutacja dla Generalnego Wykonawcy z branży budowlanej na stanowisko:
Główne obowiązki:

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Zapewnianie sprawnego działania i organizacji biura Centrali
  • Obsługa biura sekretariatu i przyjmowanie Gości
  • Wsparcie Kierownika Biura Zarządu oraz Zarządu
  • Organizacja podróży służbowych Zarządu oraz rozliczanie zgodnie z obowiązującą polityką

To praca dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów na kierunku: administracja, zarządzanie lub pokrewne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office
  • Potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (mile widziane, choć niewymagane)

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karnet na zajęcia sportowe
  • Zniżki na usługi medyczne oraz dostęp do badań profilaktycznych
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Dostęp do darmowej siłowni dla pracowników
  • Eventy pracownicze

  • Praca Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690